Nedir Bu Diamond Clup?

iamond Club, Sanalika’nın en seçkin sakinlerini bir araya getiren, sürekli olarak büyüyen bir kulüptür.

Diamond Club üyeleri, kulübe özel ürün, mağaza ve mekanların yanı sıra, elmas kafa üstü sembolü gibi, VIP üyelerin dahi sahip olmadığı ayrıcalıklardan yararlanabilirler.

Diamond Club seçimleri iki haftada bir Cuma veya Cumartesi günleri gerçekleşmektedir.

Sanalika Diamond Club’a üyelik başvurusunda bulunmak için, çantanızda Elmas veya Altın Kart’ınızın olması, 2 Diamond Club üyesi ile karşılıklı olarak “En Yakın Arkadaş” statüsünde arkadaş olmanız ve seçimler öncesi ve sonrasında ban cezası almamış olması gerekmektedir.

Bu koşulların tamamına sahipseniz, Diamond Club Kulüp binasından başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru yapan kullanıcıların Sanalika’daki davranışları incelenerek, Sanalika’ya örnek olabilecek nitelikteki kullanıcılar kulübe kabul edilir.

* Diamond Club başvurunuzu yaptıktan sonra yukarıdaki koşulları sağlamayan veya bozulan başvurular seçimlere dahil edilmemektedir. Bu nedenle başvurularınız sonrasında da koşulları sağlamaya özen gösteriniz.

* Siz her ne kadar bu şartları sağlasanızda yoğun talep sebebiyle başvuran herkes seçilememektedir. Biraz da şansa ihtiyacınız olacak.

Seçimler başvuru sırasına göre ve kontenjan dahilinde yapılmaktadır.

Sanalika kurallarına ters düşen davranışları tespit edildiği takdirde, Diamond Club yönetiminin bu kullanıcıların üyeliklerine son verme hakkı saklıdır. Kullanıcılar, davranışlarını düzelterek Kulübe yeniden başvuru yapabilirler.

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *