artifika

Sanalika Artifika Adası nedir?


Artifika Adaları Nedir?

Artifika Adaları; Sanalikacıların sahip olduğu, para kazanabileceğiz, doyasıya eğlenebileceğimiz küçük adalardır.

Nasıl Bir Artifika Adası Sahibi Olurum?

Bir Artifika Adası sahibi olmak istiyorsanız tek yapmanız gereken Cadde 14‘de bulunan  standa tıklayarak 13.5 TL karşılığı bir Artifika Ada Paketi satın almak.

Artifika Ada Paketi’ni Nasıl Açarak Adama Gidebilirim?

Paketi açmanız için tek yapmanız gereken çantanızda bulunan Artifika Ada Paketi’ni sürükleyerek çantanızın tam altında beliren bölüme atmak. Adanıza ise Cadde 14‘te bulunan uçağa tıklarak gidebilirsiniz.

Artifika Adalarında Nasıl Sanil Kazanılır?

Bunun için tek yapmanız gereken adanızda veya başka adalarda bulunan ağaç ve madenlere tıklayarak odun ile taş toplamanız. Topladığınız bu madenlerden odunları ise Cadde 12‘de bulunan İkince el dükkanına satabilirsiniz.

Kendi Artifika Adamdan Nasıl Daha Fazla Gelir Elde Ederim?
Bunun için ise yapmanız gereken adanıza Sanalikacıları toplayarak sizin maden ile ağaçlarınızdan toplamalarını sağlamak olacaktır. Böylelikle onların her bir odun veya taş toplayışında sizlere de belirli miktarda Sanil gelecektir.

Maden ve Ağaçlarım Bitti, Ne Yapacağım?
Endişelenmeyin! Sadece Cadde 14, standa tıklayarak tanesi 1 TL olmak üzere istediğiniz kadar alın. Adam Çok Sade Kaldı, Nasıl Doldurabilirim?Cadde 14‘de bulunan standdan  Artifika Adası Ürünler Paketi‘ni 13.5 TL karşılığı satın alabilir veya AVM‘den satın aldığın plaj ürünleri ile adana renk katabilirsin!

 

www.sanalikablog.com

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *