sanalikablogafis

Sanalika Tarla Sistemi

Nedir Bu Tarla Sistemi

Tarla Sisteim Sanalika’da kolayca Sanil kazanmanızı sağlayabilecek bir sistemdir.

Nasıl Tarla Alırım?

Tarla almak için Cadde 5‘de bulunan Belediye Binası‘na geliyoruz, Yavuz‘un üstüne tıklayarak alacağımız tarla miktarını seçiyoruz (max 12) Tarla alabiliriz.

Tarlayı Aldıktan Sonra Ne Yapmalıyım?

Tarlalarımızı satın aldıktan sonra Bahçeli Ev veya Kafe satın alıyoruz, var ise almanıza hiç gerek yok. Bahçeli Evimize gidiyoruz ve tarlaları Bahçeye tek tek koyuyoruz, Boşluk bırakarak koymanızı tavsiye ediyorum. 

Tarlaları’da Yerleştirdim Şimdi?

Tarlalarımızı yerleştirdik, artık Sanil kazanmaya tamaman hazırız. Cadde 6’da Bulunan Gourmet Parka gidiyoruz. Eda botun üstüne tıklayarak alacağımız ürünü seçiyoruz. Biber Almanızı tavsiye ediyorum, daha çok sanil kazanmanız için. 

Şimdi ne yapmalıyım?

Biberlerinizi ektiniz ve artık beklemeniz gerekecek, eğer ben saati unuturum diyorsanız bir alarm veya hatırlatıcı kurabilirsiniz, tarlanızın yanmasını istemeyiz. 1 Saat bekledikten sonra Yetişen ürünleri topluyor ve Gourmet Parka tekrar geliyoruz. Önder adlı botumuza tıklayarak tarlamızı satıyoruz.

Daha çok Sanil kazanmak istiyorum.

Daha çok sanil kazanmak istiyorsanız, bir çok tarlanızın bulunması gerek. Bu tarlalara ürünlerinizi ekin ve ürünlerin yetişmesini bekleyin. Ürünleriniz yetiştikten sonra toplayın ve envanterinize tekrar girin, envanterden biberleri alıp tarlanıza tekrar ekin. Yetiştirdiğiniz diğer ürünleri Gourmet Parka satın. Hiç Biber satın almamış oluyorsunuz, bunu bir döngü olarak düşünebilirsiniz. Gün Sonunda Biberleri satmayın envanterinizde bırakın 7 Gün süreleri bulunuyor.

 

Sizlerde daha çok sanil kazanmak istiyorsanız, blog sayfamızı daha çok sık ziyaret edebilirsiniz!

www.sanalikablog.com – Conce

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *