altıngünü

Seviyorre ve Altın Günü!

Sanalika’nın sevilen Kadın admini Seviyorre Sahalara döndü!

Kim bu Seviyorre?

Sanalika’da eskiden adminlik yapan, ama kısa bir ara veren. Kullanıcılarla ilgilenmeyi ve onlara ilgi göstermeyi çok seven ve iyi bilen bir admindir.

Altın Günü Nedir?

Maddox ve Seviyorre canlı yayın yaparken bu süpriz bize açıkladı!
Altın günü sadece Kızlar için geçerli olacaktır. Oyuna Tam Yarım ve Çeyrek olmak üzere altınlar eklendi. Gün yapılan kişiye Altınların Transfer edileceği belirtildi. Diğer günde ise aynı altını siz ona devredeceksiniz, Maddox bir süpriz daha açıkladı ve kısırsız gün olmayacağını söyledi!

Seviyorre’nin Muhteşem Projeleri

Seviyorre canlı yayında bir çok projesinden bahsetmeyi unutmadı. Seviyorre’nin bahsettiği projeler bir birinden güzeldi!

Karaoke Gecesi

Karaoke gecesi, Sanalikacılar  karaoke yapacaklar ve bunları Sanalika’nın belirttiği maile gönderecekler. Maddox ve Seviyorre bunları oyun içerisinde yayınlayacak ve harika olacak!

Yeni Mekanlar!

Sanalika’nın en sevilen mekanlarından olan, İspanya’nın açılacağını canlı yayında belirten Seviyore ve Maddox bu haberi duyan sanalikacılar çok sevindi! Bir sevilen mekan daha AbuDabi günler içerisinde Sanalika’ya geri dönecek! Peki en güzel süpriz! Karnaval Alanı‘nın açılacağından bahsetti!

Sanalika’nın en güncel ve en sevilen Blog Sayfası!

 

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *